سیب زمینی رضا قوچان نژاد هیرنوین اردیویژه

سیب زمینی: رضا قوچان نژاد هیرنوین اردیویژه لیگ هلند قوچان نژاد ویلم

گت بلاگز اخبار اجتماعی آمادگی ناجا جهت مواجهه با کلیه تهدیدات و آسیب‌های پیش رو

فرمانده نیروی انتظامی از آمادگی این نیرو جهت حضور در تمامی عرصه‌ها و مواجهه با کلیه تهدیدها و آسیب‌های پیش‌رو خبر داد.

آمادگی ناجا جهت مواجهه با کلیه تهدیدات و آسیب‌های پیش رو

آمادگی ناجا جهت مواجهه با کلیه تهدیدات و آسیب های پیش رو

عبارات مهم : آموزش

فرمانده نیروی انتظامی از آمادگی این نیرو جهت حضور در تمامی عرصه ها و مواجهه با کلیه تهدیدها و آسیب های پیش رو خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه “علوم انتظامی امین” سخنانش را با ادای احترام به ارواح پاک شهدا به خاص شهدای عرصه نظم و امنیت شروع کرد و گفت: امروز حدود 850 تن از افسران سبزپوش نیروی انتظامی افتخار شروع خدمت و حرکت در مسیر جهاد فی سبیح الله را دارند.

آمادگی ناجا جهت مواجهه با کلیه تهدیدات و آسیب‌های پیش رو

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در باب ضرورت امنیت و آرامش و همچنین نقش نیروی انتظامی در تأمین این امنیت، اظهار کرد: هرچه بسترها و زیرساخت های مورد نیاز جهت ایفای این نقش به خاص در آموزش کارکنان فراهم تر باشد، طبیعتا می تواند کاراتر و مناسب تر در عرصه جامعه نمود پیدا کند.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: طبیعتا ایفای نقش ناجا در عرصه اجتماعی ضمن آنکه موجب آرامش و آسایش خاطر مردم شهیدپرور کشور عزیزمان ایران به عنوان صاحبان مهم این انقلاب می شود، زمینه ساز تحقق امنیت مورد نیاز جهت برنامه های نشانه گذاری شده است ملی نیز است که نمونه بارز آن در آستانه انتخابات شکوهمند ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه قابل لمس است.

فرمانده نیروی انتظامی از آمادگی این نیرو جهت حضور در تمامی عرصه‌ها و مواجهه با کلیه تهدیدها و آسیب‌های پیش‌رو خبر داد.

سردار اشتری با اشاره به کارها انجام شده است از سوی نیروی انتظامی در حوزه تربیت و آموزش اظهار کرد: هرچند ناجا در سال های اخیر با راه اندازی قرارگاه جهادی تربیت و آموزش کارها زیادی را انجام داده که گزارش های آن نیز به ستاد کل نیروهای مسلح ارسال شده، با این وجود نیازها و استعدادها به قدری است که پیمودن این مسیر به تنهایی جهت این نیرو ممکن نیست و نقش ستاد کل نیروهای مسلح در تأمین زیرساخت ها واضح و بی نیاز از بیان است.

فرمانده نیروی انتظامی از حمایت های ستاد کل نیروهای مسلح از نیروی انتظامی در سال های اخیر قدردانی کرد و گفت: امیدوارم در جهت تحقق آنچه که در همایش اخیر فرماندهان ناجا به عنوان نیازهای ناجا اشاره گردید، فصل نوینی را در آینده نزدیک در زمینه آموزش ناجا ایجاد کند.

سردار اشتری در آخر سخنانش از آمادگی نیروی انتظامی جهت حضور جهادی در تمامی عرصه ها و مواجهه با کلیه تهدیدات و آسیب های پیش رو خبر داد.

آمادگی ناجا جهت مواجهه با کلیه تهدیدات و آسیب‌های پیش رو

واژه های کلیدی: آموزش | امنیت | آمادگی | انتظامی | نیروی انتظامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs