سیب زمینی رضا قوچان نژاد هیرنوین اردیویژه

سیب زمینی: رضا قوچان نژاد هیرنوین اردیویژه لیگ هلند قوچان نژاد ویلم

گت بلاگز اخبار بین الملل دلواپس از دست رفتن جایگاهم در تیم ملی نیستم / قوچان نژاد

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اینترنتی omropfryslan، رضا قوچان نژاد فصل قبل با به ثمر رساندن ۲۰ گل در لیگ هلند عملکرد بسیار خوبی داشت ولی در این فصل با افت

دلواپس از دست رفتن جایگاهم در تیم ملی نیستم / قوچان نژاد

قوچان نژاد: دلواپس از دست رفتن جایگاهم در تیم ملی نیستم

عبارات مهم : سرمربی

مهاجم ایرانی شاغل در لیگ هلند راجع به عملکرد اخیر خود در این تیم به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اینترنتی omropfryslan، رضا قوچان نژاد فصل قبل با به ثمر رساندن ۲۰ گل در لیگ هلند عملکرد بسیار خوبی داشت ولی در این فصل با افت روبه رو شده است هست. تیم او (هیرنفین) امشب (چهارشنبه) در جریان مسابقه های لیگ هلند باید برابر فاینورد به میدان برود؛ دیداری که به احتمال زیاد رضا قوچان نژاد در آن نیمکت نشین خواهد بود.

دلواپس از دست رفتن جایگاهم در تیم ملی نیستم / قوچان نژاد

قوچان نژاد راجع به عملکردش در هیرنفین و چرایی افت خود در این فصل گفت: من فصل گذشته ۲۰ گل جهت تیمم به ثمر رساندم. بازیکن مهمی در تیم بودم و توانستم عالی ترین بازیکن سال کلوب شوم. این فصل هم شانس هایی جهت گلزنی داشتم که این وقت ها را از دست دادم. هر بازیکنی سختى ها و آسانى ها دارد و با چنین دوره ای روبه رو می شود و این همان چیزی است که من الان با آن روبه رو هستم. باید این شرایط را بپذیرم و در ادامه تلاش کنم با خوشبینی و تلاش زیاد بار دیگر به روند گلزنی بازگردم.

مهاجم ایرانی، یورگن اشترپل سرمربی تیمش را سرزنش نمی کند و می گوید مشکلی با سرمربی تیم ندارد. در همین زمینه گوچی ادامه داد: به هیچ وجه سرمربی مسئول این فرم من نیست و من اصلا او را مقصر نمی دانم و سرزنش نمی کنم. او به دنبال به میدان فرستادن عالی ترین بازیکنان در تیم است تا تیم نتیجه بگیرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اینترنتی omropfryslan، رضا قوچان نژاد فصل قبل با به ثمر رساندن ۲۰ گل در لیگ هلند عملکرد بسیار خوبی داشت ولی در این فصل با افت

او در پاسخ به این پرسش که با ادامه این روند ممکن است جایگاهش را در تیم ملی کشور عزیزمان ایران در آستانه جام جهانی از دست بدهد گفت: من الان اصلا به جام جهانی فکر نمی کنم و نگرانی هم بابت این عنوان ندارم. نیم سال تا شروع جام جهانی وقت باقی هست. تنها تمرکز من الان روی تیم خودم و بازی های پیش رو است تا نتیجه مورد نیاز را کسب کنیم.

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | بازیکنان | جام جهانی | سرمربی تیم | قوچان نژاد | رضا قوچان نژاد | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs