سیب زمینی رضا قوچان نژاد هیرنوین اردیویژه

سیب زمینی: رضا قوچان نژاد هیرنوین اردیویژه لیگ هلند قوچان نژاد ویلم

گت بلاگز اخبار حوادث پول دیه شوهرم را ندارم،قسط بندی کنید/ مقتول،او را در اختیار دوستانش می گذاشت ، زن همسرکش

چهار سال پیش به پلیس خبر رسید که مرد جوانی در خانه‌اش به قتل رسیده ‌است. زمانی که تکنیسین‌های اورژانس اعلام کردند این مرد جان باخته‌ هست، هنوز همسرش در منزل حضو

زن همسرکش:پول دیه شوهرم را ندارم،قسط بندی کنید/مقتول،او را در اختیار دوستانش می گذاشت

عبارات مهم : زندگی

چهار سال پیش به پلیس خبر رسید که مرد جوانی در منزل اش به قتل رسیده هست. زمانی که تکنیسین های اورژانس اعلام کردند این مرد جان باخته هست، هنوز همسرش در منزل حضور داشت. به همین علت بلافاصله بعد از حضور مأموران در محل بازداشت شد.

روزنامه شرق نوشت: این زن جوان در بازجویی ها اتهام قتل شوهرش را پذیرفت و گفت: چند سال قبل به علت اینکه از سوی پدر و برادرم به شدت مورد آزارواذیت قرار می گرفتم، از منزل فرار کردم. آنها می دانستند به خاطر کارهایی که می کنند قطعا روزی از منزل فرار می کنم ولی بازهم به رفتارهایشان ادامه می دادند.

بعد از اینکه به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدم اصلا زندگی خوبی نداشتم و جهت اینکه بتوانم هزینه زندگی ام را تأمین کنم مجبور بودم به کارهایی تن بدهم که دوست نداشتم و می دانستم گناه است تا اینکه یک روز با مردی آشنا شدم. او به من پیشنهاد داد صیغه اش شوم و من هم قبول کردم. بعد از ازدواجم با اینکه فکر می کردم دیگر از بد بختی و بدبختی نجات پیدا کرده ام، متوجه شدم اشتباه کرده ام و درواقع شوهرم می خواهد من را منبع درآمد خودش کند.

پول دیه شوهرم را ندارم،قسط بندی کنید/ مقتول،او را در اختیار دوستانش می گذاشت ، زن همسرکش

روز اتفاق هم به همین علت باهم درگیر شدیم و من جهت اینکه بتوانم از دست او فرار کنم با ضربه چاقو به او زدم ولی ضربه به جای حساس بدنش برخورد کرد و جانش را از دست داد.

با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده جهت پیگیری به شعبه دو دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد. بعد از اینکه کیفرخواست علیه او خوانده شد، نماینده دادستان درخواست مجازات متهم را کرد و سپس اولیای دم نیز درخواست صدور حکم قصاص کردند. هنگامی که نوبت به متهم رسید، او اتهام قتل را قبول کرد ولی گفت به عمد شوهرش را نکشته است.

چهار سال پیش به پلیس خبر رسید که مرد جوانی در خانه‌اش به قتل رسیده ‌است. زمانی که تکنیسین‌های اورژانس اعلام کردند این مرد جان باخته‌ هست، هنوز همسرش در منزل حضو

او گفت فقط قصد داشته از خودش دفاع کند. این زن گفت: بعد از اینکه از منزل فرار کردم، روزهای مشکل را پشت سر گذاشتم؛ در خیابان می خوابیدم. اوضاع زندگی ام کاملا آشفته بود تا اینکه با پدرام آشنا شدم. او به من گفت حاضر است من را صیغه کند و باهم زندگی کنیم. من خیلی جوان بودم و زندگی ام آن قدر آشفته بود که به هر طنابی دست می انداختم تا خودم را نجات دهم. قطعا زندگی با پدرام باعث می شد دیگر در خیابان زندگی نکنم و خیلی برایم بهتر بود ضمن اینکه دیگر مجبور نبودم با افراد متعددی رابطه داشته باشم تا نانی جهت خوردن به دست بیاورم. مدت کوتاهی بعد از این ازدواج بود که فهمیدم پدرام هم من را جهت کاسبی می خواهد؛ درواقع از طریق من می خواست هزینه موادش را تأمین کند.

این زن افزود: پدرام اعتیاد داشت و من آن قدر بدبخت و تنها بودم که اعتیاد او برایم اهمیتی نداشت فقط اینکه یک سقفی بالای سرم باشد برایم کافی بود. من با اعتیاد شوهرم کنار آمده بودم ولی جهت اینکه دوباره به کارهای گذشته برنگردم مقاومت زیادی داشتم و اصلا دوست نداشتم این کار را بکنم.

شوهرم مدام افرادی را به منزل می آورد و من را وادار می کرد کنار آنها باشم. حتی یک بار به او گفتم از اینکه در منزل مواد بکشی و من از تو و دوستانت پذیرایی کنم مشکلی ندارم، ولی با کسی رابطه نخواهم داشت. کم کم درگیری من و شوهرم زیاد شد، او به من می گفت تو زن پاکی نیستی و حق نداری در برابر خواسته های من مقاومت کنی. تا اینکه روز اتفاق به من گفت می خواهد من را به منزل یکی از دوستانش بفرستد. من قبول نکردم و سر این عنوان باهم دعوا کردیم. او به سمت من حمله کرد و من هم جهت اینکه جلویش را بگیریم یک ضربه به او زدم.

پول دیه شوهرم را ندارم،قسط بندی کنید/ مقتول،او را در اختیار دوستانش می گذاشت ، زن همسرکش

با توجه به گفته های متهم، هیئت قضات او را از قصاص تبرئه و به اتهام قتل شبه عمد به پرداخت دیه محکوم کردند. این حکم در دیوان عالی کشور تأیید شد، ولی از آنجایی که متهم توان مالی مورد نیاز جهت پرداخت مبلغ دیه را نداشت، همچنان در زندان ماند. او یک بار درخواست اعسار داد و از دادگاه خواست که مبلغ دیه را قسط بندی کنند، ولی این درخواست رد شد و حالا زن جوان یک بار دیگر از دادگاه درخواست کرده که به علت شرایط مالی و بی کسی اش درخواست اعسار او را بررسی کند.

چهار سال پیش به پلیس خبر رسید که مرد جوانی در خانه‌اش به قتل رسیده ‌است. زمانی که تکنیسین‌های اورژانس اعلام کردند این مرد جان باخته‌ هست، هنوز همسرش در منزل حضو

واژه های کلیدی: زندگی | دادگاه | از اینکه در | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs