سیب زمینی رضا قوچان نژاد هیرنوین اردیویژه

سیب زمینی: رضا قوچان نژاد هیرنوین اردیویژه لیگ هلند قوچان نژاد ویلم

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ممنوع‌التصویری‌ام برطرف شد / علی درستکار

علی درستکار مجری تلویزیون راجع به اجرای دوباره برنامه «این شبها» بیان کرد که دوباره آن را در شبکه یک سیما و همزمان با ایام اربعین روی آنتن می برد.

ممنوع‌التصویری‌ام برطرف شد / علی درستکار

علی درستکار: ممنوع التصویری ام برطرف شد

عبارات مهم : ممنوع

علی درستکار مجری تلویزیون راجع به اجرای دوباره برنامه «این شبها» بیان کرد که دوباره آن را در شبکه یک سیما و همزمان با ایام اربعین روی آنتن می برد.

علی درستکار مجری تلویزیون در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در غرفه مهر حضور یافت و به مهر، گفت: روز گذشته از طرف حجت الاسلام حسن رحیم زاده مدیر گروه معارف شبکه یک سیما به من اعلام شد که ممنوع التصویری من برطرف شده است است و می توانم برنامه «این شبها» را دوباره روی آنتن ببرم.

وی ادامه داد: این برنامه از هفته دیگر شروع می شود و چند شب در هفته به مناسبت ایام نهایی ماه صفر روی آنتن می رود.

درستکار در پاسخ به پرسشی راجع به اینکه آیا کارشناسان این برنامه که به عنوان یکی از معدود برنامه های معارفی و مناسبتی خوب تلویزیون آشنا می شود گاهی به تکرار می رسند، بیان کرد: اگر شما کارشناس تازه می شناسید که شرایط حضور در رسانه ای مثل تلویزیون را داشته باشد، معرفی کنید. ما تا آنجایی که می دانم تعصبی نداریم جز محدودیت هایی که به صورت متعارف در رادیو و تلویزیون کشور بوده است و تعصب متفاوتی در گروه معارف سیما وجود ندارد.

درستکار در آخر اظهار کرد: گاهی بعضی از کارشناسان ادبیات یا صورت متناسب جهت تلویزیون ندارند و یا ممکن است سخنران خوبی باشند ولی پاسخ دهنده خوبی جهت پرسش هایی که مطرح می شود، نباشند. ممکن است بعضی از کارشناسان هم باشند که خودشان به تلویزیون نمی آیند و یا از حضور در برنامه زنده امتناع می کنند، بنابراین دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد.

ممنوع‌التصویری‌ام برطرف شد / علی درستکار

واژه های کلیدی: ممنوع | برنامه | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs